Profile

Witaj,
nazywam się Marcin Płuciennik


Dziękuję, że jesteś na tej stronie.
Poznaj moją historię, wartości oraz paję i zobacz w czym jesteśmy podobni.

MOJA HISTORIA
NAJCENNIEJSZE WARTOŚCI
PASJA KSZTAŁCENIA
OFERTA
Dom i młodość. 0

Dom i młodość.

Walkę mam we krwi. Odkąd tylko pamiętam, walczyłem. W dzieciństwie i okresie młodzieńczym najczęściej o dobre imię. Naznaczony pochodzeniem z „nie najlepszej” rodziny robiłem wszystko, żeby udowodnić swoją wartość. Robiłem tym samym bardzo dużo, aby „błyszczeć”, być podziwianym, cenionym. Czasami, niestety, wychodziło zupełnie na odwrót. Buzująca w moich żyłach i sercu ogromna ambicja była moim paliwem do sportu i nauki. Tam mogłem zrekompensować sobie zaniżone przez świat poczucie wartości. W rywalizacji zawsze widziałem szansę na stawanie się kimś lepszym od innych. Tak rozumowałem, tak wtedy widziałem świat.

Najcenniejsze wartości 02

Najcenniejsze wartości

Droga do kariery zawodowego piłkarza wydawała się prosta. Przecież wszystko zależało ode mnie, tak mi się przynajmniej wydawało. Życie jednak miało dla mnie inny scenariusz. Może talent miałem za mały, bo na pewno nie pracowitość, może gdyby inni ludzie byli po drodze… Teraz to nieważne. Sport i tak na zawsze pozostanie bardzo ważną częścią mojego życia.

Pracowitość, ambicja, zacięcie pozwoliły mi natomiast dostrzec, ile wielkich życiowych przeszkód można dzięki nim pokonać. A miałem ich bardzo dużo. Zamierzałem zrobić wszystko, aby mieć taką przyszłość, jakiej pragnąłem. Ta determinacja pomogła mi wyzbyć się zakompleksienia, zazdrości, lęków, poczucia niezasługiwania itp.

Pasja kształcenia 03

Pasja kształcenia

Kiedy miałem 22 lata wpadła mi w ręce książka o tematyce rozwoju osobistego. Jednocześnie w tamtym okresie miałem przyjemność pracy dla człowieka, który świetnie łączył wykorzystanie narzędzi psychologii sukcesu ze skutecznością w biznesie. Zarówno ta książka jak i ten człowiek byli dla mnie mentorami. Dawali czytelny sygnał, ze stanie się kimś ponadprzeciętnym jest bardzo możliwe. Tą osobą był dyrektor hotelu, w którym pracowałem przez kilkanaście miesięcy na progu nowego milenium. Swoją klasą przewyższał wszystkich innych przełożonych, jakich miałem nie tylko do tamtej pory, ale jeszcze lata później. Był wzorem nie tylko dla mnie.

Z ważnych przyczyn postanowiłem zmienić pracę, a książka, choć dużo mi dała, zaginęła wśród innych przedmiotów i nie było pójścia za ciosem. Mam ją jednak do dzisiaj.

Przełom. 02

Przełom.

Los mi jednak sprzyjał, bo choć nie zatopiłem się w wiedzę na temat narzędzi samorozwoju, byli przy mnie ludzie, a zwłaszcza jedna osoba, która swoją wielką życiową mądrością udzielała bezcennych wskazówek, dotyczących mojej kariery i dalszej edukacji. To moja obecna żona. Bez wątpienia zawsze znała moje najsilniejsze strony. W dużej mierze to dzięki niej wierzyłem w swoje plany coraz mocniej, a każdy kolejny mały i większy sukces budował mnie jeszcze bardziej.

W wieku 30 lat wpadła mi w ręce druga książka o rozwoju osobistym i sposobach osiągania sukcesu. Tym razem stało się coś niezwykłego. Gdy ją czytałem z każdą kolejną stroną po prostu czułem, że odkrywam swoją zawodową misję, pomagać innym ludziom stać się KIMŚ WIĘCEJ i wspierać ich w budowaniu szczęśliwego, spełnionego życia.

Tym razem poszedłem za ciosem na maksa. Następne 9 lat poświęciłem na studiowanie najlepszych polskich oraz anglojęzycznych mentorów, którzy w obszarze psychologii i narzędzi sukcesu mają najbogatszą historię. To był bardzo intensywny czas zdobywania wiedzy, ale przede wszystkim jej testowania. Dzięki temu wiem, które narzędzia są najskuteczniejsze.

Misja. 05

Misja.

Ten okres zdobywania kompetencji i doświadczenia w obszarze rozwoju osobistego oraz psychologii zmiany pozwolił mi zająć się pomaganiem innym ludziom zawodowo. Każdy mój klient, czy to szkoleń grupowych czy indywidualnych konsultacji, bez względu na to kim jest: fachowcem, rodzicem, sportowcem, prowadzi biznes, pragnie tego samego – więcej szczęśliwego życia, więcej poczucia spełnienia we wszystkich dla siebie najważniejszych obszarach. Moja droga do takiego życia była długa i wyboista, ale dzięki temu, że ją przebyłem, tak dobrze się rozumiemy i tak skutecznie mogę pomagać tym, którzy mi ufają. Zawsze to robię z wielką przyjemnością.

Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć w życiu coś wartościowego, potrzebujesz do tego najlepszych narzędzi i metod. One pomogą Ci stworzyć potężną mentalność zwycięzcy. Bez bardzo silnej konstrukcji mentalno-emocjonalnej łatwo się poddać, łatwo zrezygnować za wcześnie, łatwo odpuścić walkę o swoje WSPANIAŁE ŻYCIE.

Dlatego buduj swój potężny mental non stop. I czerp z tego wielką przyjemność.

Każdy sukces opiera się na podobnych, skutecznie działających mechanizmach. Ja te mechanizmy znam.

Nauczę Cię, jak je wykorzystać dla TWOJEGO SUKCESU i SZCZĘŚCIA.
 Daj znać, w czym mogę pomóc TOBIE.

                                                                                                                            Pozdrawiam,
                                                                                                                                   Marcin Płuciennik

Poznaj moją pełną ofertę

Każda forma współpracy z Tobą to dla mnie przyjemność i pasja.

Szkolenia motywacyjne stacjonarne

Spotkanie z Tobą na sali szkoleniowej to niezwykłe emocje oraz wspaniała możliwość osobistego poznania się.

Kursy oraz programy rozwoju kompetencji on-line

Szkolenia i programy on-line to cała gama wspaniałych korzyści oraz udogodnień.

POWER SPEECH

To energetyczne, bardzo wartościowe merytorycznie wzbogacenie wydarzenia w Twojej firmie, na konferencji lub innym wydarzeniu.

SZKOLENIA DOPASOWANE DO POTRZEB TWOJEGO ZESPOŁU

Pomnażaj wartość swojej firmy poprzez rozwój swoich pracowników.